Сидиш такий собі на дивані, тепло, зручно і в інтернетах все видно, але ж не сидиться. На вулиці мороз близько 15 градусів, попереду омріяна субота…та в тебе в голові є картинка, ти ж фотографом назвався. І от завчасно ввечері збираю речі, перевіряю фото стафф, заряджаю батареї, готую бутери і спати. Завтра о 5 ранку підйом і мандрівка в гараж, а далі вилазка за Київ, знімати снігові пейзажі.

 

Невеличкий ліричний відступ: я давно вже хочу відзняти морозний ранок з памороззю на траві, мінімалізм, який так чудово дає сніг і, звісно ж, неймовірні кольори вранішнього сонця. І хоча це так просто, є погода – встав і поїхав, та все ж не так, як здається. То робота, то якісь негаразди зі здоров’ям, але саме круте – це банальна лінь вставати в таку рань у вихідний.

 

Цього разу був ще один момент, який мотивував. Саме так, я дуже хотів затестити стафф CMP, особливо софтшельні штани та трекінгові боти. Тому CMP, тобі дякую, ти не тільки грієш мене, ти ще й мотивуєш!

 

5 ранку, н-у-у-у, сонце сходить тільки о 7:30, чого ж так рано вставати, може ще трохи повалятись, це ж так приємно. 5:40 і я таки встаю, тихенько тягну всі речі на кухню, щоб не будити жінку і малюка та швиденько снідаю. Вулиця зустрічає мене відсутністю людей, приємним скрипінням снігу під ногами та бородою, яка одразу покривається памороззю. Ще трохи щоб нагріти авто і я вже мчусь на свій спот, попиваючи каву. О тааак, як завжди я поспішаю, і як завжди я запізнююсь, а навкруги така краса!

 

Висадка біля річки Десна, очі просто вилазять з орбіт від фотографічних картинок навкруги і потихеньку з’являється сонечко. Дуже швидко починаю шукати ракурси, бо ж часу немає, магія світла скінчиться хвилин за 10-15. В такі моменти на мене нападає азарт фотозйомки, мені треба ще і ще, я готовий стояти годинами і знімати, знімати, знімати!

Святі морози! Зняв! Було знайдено чудову модель – дерево-одинак з фотогенічною “фігурою” і все це посеред минулорічної трави, що грає іскрами на сонці.

Такі вилазки настільки заряджають енергією на цілий день, що далі вже не хочеться дивановідпочинку. О 10 ранку вже дома, з кавою та круасаном для коханої і цілий день попереду… )