REAL PEOPLE. REAL PRODUCTS. TRUE STORIES.

РЕАЛЬНІ ЛЮДИ. РЕАЛЬНІ ПРОДУКТИ. РЕАЛЬНІ ІСТОРІЇ.

Проект Real People з’явився, щоб показати авдиторії, як саме бренд вирішує щоденні завдання і турботи людей, як дизайнери піклуються про зручність і позитивний досвід від взаємодії з продукцією СМР.

Колекції бренду виробляються з найвищою увагою до деталей і технологій. Комфорт і свобода, яку отримує кінцевий покупець – головний пріоритет компанії. СМР – це реально працюючі продукти для реальних людей.

«REAL PEOPLE» в Україні

Українське представництво італійського бренду разом із завзятими мандрівниками розпочали перший сезон проекту минулого року. За зимову ми встигли помандрувати горами та полонинами, побачити ведмедів та засніжені верхівки ялинок у віддалених куточках рідної країни.
Зараз ми розпочинаємо другий сезон пригод учасників проекту на теренах України і не тільки!

Технології CMP

Технологічний одяг і взуття є вірними помічниками, що надає дослідникам свободу підкорювати нові маршрути не турбуючись про погодні умови і складні траси.
Запрошуємо поринути у світ пригод разом із командою Real People цього зимового сезону!

Real People – це історії активних людей, які захоплено підкорюють, досліджують і насолоджуються подорожами, пригодами та життям. Жага до нових відкриттів штовхає їх на нові дослідження, а екіпірування й одяг від бренду СМР допомагає з вирішенням поставлених задач.

 

Запрошуємо поринути у світ пригод разом із командою Real People цього літнього сезону