Роман Тимошевський

Я - професійний оператор та фотограф.

Працював на телебаченні та в кіно, зараз працюю на фрілансі. Стараюся повністю перейти на віддалену роботу, продаю свої відео на стокових платформах. Останні декілька місяців розвиваю свій інстаграм.

Все моє життя – це захоплююча подорож!  Мені подобається змінювати місце проживання, бути вільним і непривязаним! Для мене подорожі – це потужний заряд натхнення. Спосіб пізнавати себе і світ. Відчувати смак життя.

Дуже складно виділити щось одне, кожна подорож є унікальною і насиченою яскравими моментами. Байдуже, де ти знаходишся, чи це велоподорож у нічному тумані Київською областю, чи неймовірний світанок на Кіпрі, чи холодний ранок в зимових Карпатах, коли потрібно пересилити себе і вилізти з теплого спальника та одягнути замерзле взуття)


Які моменти мені запам'яталися найбільше?

Крепатура на другий день в моєму першому гірському поході. Тоді ми з другом удвох пройшли весь Чорногірський хребет від Петроса до ПІЧ.

Ночівля на вершині Гутин Томнатик – неймовірне відчуття ночувати на двотисячнику, здавалося, що до зірок можна дотягнутися рукою! Перша ніч в зимових Карпатах при -18°С.

Велопокатушки на лузі поблизу с. Озаричі, Сумська обл. У 2018 річка Сейм розлилася настільки, що затопила дорогу. Тож доводилося їхати по воді, вночі можна було побачити як риба плаває перед колесом велосипеда, а сотні тисяч зірок відбивалися від води. Все це створювало сюрреалістичний простір, здавалося, що я злився з всесвітом! Ночівля на кордоні України та Румунії між прикордонними стовпами.

Снорклінг з велетенськими морськими черепахами на Кіпрі! Гірські серпантини острова Крит.


Найскладніший маршрут – прокидатися о 6:00 і їхати на роботу, яка не надихає.

Я хочу поїхати в Ісландію та Норвегію. Дуже хотілося б пожити в Індонезії та Таїланді. Мрію про автомобільну подорож по США. Хочеться в експедицію Патагонією, а так байдуже куди, хоч на край світу, моє серце рветься на зустріч пригодам! План на літо 2021- це об’їздити Україну!