Маршрут:

верхній підйомник на горі Гимба (1491 м) — гора Великий Верх (1598 м) — гора Плай (1330 м) — метеостанція — закинута сироварня — гора Темнатик (1343 м) — м. Воловець.

Набір висоти:

440 метрів.

Відстань:

15 км.

Боржава – одна з самих прекрасних гірських полонин України у будь-яку пору року.  До неї доволі легко дістатися, адже достатньо прибути на залізничну станцію Воловець, куди прибувають потяги з Одеси, Києва, Харкова та Львова, а вже звідти розпочати підйом. Або скористатися маленькою хитрістю, щоб зекономити час та сили. В сусідньому селі Пилипець є крісельний підйомник, що дає змогу подолати найскладнішу частину походу та з легкістю дістатися на висоту 1200 м гори Гимба.

Взимку на хребті дуже круто займатися фрірайдом, а влітку, можна ходити в легкі одно-дводенні походи та збирати тонни чорниці й брусниці. На самому хребті знаходиться достатньо джерел та миловидних точок, звідки відкривається приголомшливий вид для споглядання заходу та сходу сонця. Також, поруч з Гимбою дуже часто можна зустріти парапланеристів, багато даун-хільних трас для мотоциклістів або велосипедистів, а також любителів офроад на джипах та квадроциклах.