СИСТЕМА ШАРІВ

Коли ви займаєтесь спортом чи активно відпочиваєте на відкритому повітрі, багаторівнева система шарів в одязі є найбільш ефективною для забезпечення ідеального комфорту та адаптації до будь-яких погодних умов. Зібрати свою власну екіпіровку виходячи з принципу багатошаровості нескладно, адже ця система логічна і послідовна. Коли вам жарко, ви знімаєте шар, а коли прохолодно – додаєте його. Система шарів CMP, що поєднує базовий, середній і зовнішній, забезпечує повітропроникність, тепло і захист від вітру та води. Таким чином, температура вашого тіла залишається стабільною, а ваш комфорт не залежить від погодних умов.

1. БАЗОВИЙ ШАР

Це шар, що знаходиться в безпосередньому контакті зі шкірою. Він повинен регулювати температуру вашого тіла під час фізичної активності, забезпечуючи при цьому повітропроникність та тепло. Система шарів CMP включає в себе різні базові шари в залежності від ваших уподобань і суворості погодних умов: безшовні – одяг з високотехнологічної пряжі без швів; Меринос з усіма характеристиками тонкої вовни мериноса або теплий, на 100% м’який і теплий поліестер.

2. СЕРЕДНІЙ ШАР

Середній шар, який надягається поверх основного шару, зберігає тепло і підтримує постійну температуру тіла.

Він діє як ізоляція за рахунок використання флісу, утепленій підкладці або комбінації двох предметів одягу, вага яких залежить від погодних умов і вибраного виду діяльності.

В якості своїх середніх шарів CMP пропонує широкий асортимент флісу, такого як Knit Tech і Stretch Performance, додатково до запатентованої технології підкладки Primaloft і 3M Thinsulate.

3. ЗОВНІШНІЙ СЛОЙ

Самий зовнішній шар – це перший і найважливіший рівень захисту, він діє як справжній щит від погодних умов. Всі предмети одягу зовнішнього шару CMP базуються на технології ClimaProtect® – спеціальній мембрані, яка захищає від води і вітру, забезпечуючи при цьому відмінну повітропроникність. Щоб забезпечити додаткове тепло, частина предметів одягу також має підкладку, а інші можна утеплити за допомогою елементів одягу середнього шару, що можуть поєднуватись з деякими куртками і пристібатись до них блискавкою.