Чим ви займаєтесь у професійній діяльності?

Більше 14 років продаю музичні інструменти в своєму інтернет-магазині, більше 5 років фотограф - знімаю пейзажі і екстремальний спорт. Років 16 катаюся на сноуборді, беккантрі сноубординг - вихід на дикі споти з наметом і катання там, а також катання на велосипеді в Гравіті дисциплінах, таких як ендуро і даунхіл.

Що для вас подорожі?

Подорожі ... Саме слово вже викликає масу емоцій. Шум аеропорту і запахи залізничного вокзалу, очікування чогось абсолютно нового, знайомство з цікавими людьми і, звичайно ж, фотополювання в нових місцях.

Найяскравіша історія пов’язана з подорожами?

Найяскравішу історію складно виділити, їх було дуже багато. Розповім ту, яка прийшла в голову відразу. Були ми з товаришем в Ірані, спочатку каталися на сноубордах в Дізін, а далі подорожували по країні. І ось знаходимося ми в місті Есфахан, вечір, тільки приїхали, хочеться їсти. Вирушаємо на пошуки їжі, а виявляється вже пізно, всі ресторанчики закриті та й взагалі місто впадає в нічну сплячку після 10 вечора. Тут під'їжджає до нас розкішний чорний мерседес і чемний хлопець чистою англійською питає у нас, що й до чого (уточнюю що в Ірані іноземці є дивиною і місцеві не особливо знають англійську) і пропонує нас підвезти в ресторанчик, де ще не зачинено. Складно сказати, що змусило нас сісти в цю машину, чи то безтурботна безглуздість "Ми ж в Ірані, тут не п'ють і немає злочинів", чи то авантюризм і відсутність мозку, але ми поїхали. І це була приголомшлива пригода.

“Ми ж в Ірані, тут не п’ють і немає злочинів”

Їхали ми довго і якось далеко, неабияк встигли злякатися, хоча хлопець, як виявилося навчався в Лондоні і розповів нам по дорозі дуже багато про політику Ірану і все-все. Привезли нас в турецьку кебабну, де ніхто не знав англійської, а ми були як дивовижні звірі. Я забув як звали хлопця з мерседеса, але він написав адресу готелю, щоб нас відвезли, що замовити і так далі і все передав адміністратору ресторанчика. Одним словом, повний пакет послуг! І на моє прохання спробувати місцевого кальяну, дав вказівки відвести в місцеву кальянну.
З моменту кальянної, події набули ще більшої сюрреалістичності. Нас відвели в дуже красивий і стильний заклад, де була величезна кількість молоді (тільки хлопці), а потім двері почали закриватися на замок. Ви уявляєте собі наш подив і переляк? Вже були не раді цьому кальяну, тим більше що з нас двох хотів його тільки я. Виявилося що потрапили ми на закриту вечірку молоді, де вони спілкуються, п’ю лимонад, курять. Ну і звичайно ж ми стали головними гостями шоу програми, де кожен хотів спілкуватися, зовсім не знаючи англійської. Вся ця історія закінчилась
успішно – безкоштовним трансфером до готелю.

Найскладніший маршрут?

Мені все ж складно себе віднести до класичних любителів походів, тому і маршрути в тому розумінні не такі складні. Я похідник-фотограф, всі мої вилазки націлені на полювання за крутим знімком. Одним з дуже важких трекінг днів, який можу зараз згадати, був похід по Лікійській стежці, піший день до маяка Гелідонія.
Тягнемо з дружиною свої важкі рюкзаки, дружина як виявилося була вже вагітна. Води взяли мало, ледве доповзли, а там на стоянці нам говорять "Вода в цистернах протухла - не радимо. Та й вам ще кілометри три вниз, а там все є". Та й таке.

Яку вершину або місцину хотілося б підкорити?

Дуже хотілося б побувати в Патагонії, адже це просто "розірвись мозок" для фотографа. Картинки і фарби тієї місцевості просто приголомшливі! Катнути на сноуборді в Японії - мецці паудера! Поганяти на велосипеді в байк-парках Вістлера, що в Канаді. Найкрутіший світовий спот Гравіті дисциплін.