Чим ви займаєтесь у професійній діяльності?

Богдан: Окрім подорожей моєю основною професією є музика. Зараз закінчую асистентуру-стажування в ЛНМА ім. Лисенка у Львові, а також навчаюсь в аспірантурі у Hochschule für Musik в м. Детмольд ( Німеччина).

Що для вас подорожі?

Б.: Подорожі для мене – це завжди пошук чогось нового, незвіданого. Ще з дитинства я любив кудись податись нікому не сказавши, а потім мама шукала мене по декілька годин з ременякою. Мандрівки стали невід’ємною частиною життя і я радий, що зараз ми живемо в час коли можна відправитись в будь-яку точку світу. Дивитись на все по-новому, дізнаватись більше про культуру та традиції, відвідувати різні круті локації, спілкуватись з масою нових людей і тим самим збагачувати себе і свій кругозір – це, мабуть, те чому я так люблю подорожі.

Найяскравіша історія пов’язана з подорожами?

Б.: Мабуть одна з найяскравіших митей сталась під час мандрівки Норвегією. Тоді один корінний норвежець взяв мене з другом на рибалку в північне море. Був прохолодний ранок і я досі пам’ятаю ті бризки від хвиль, які розбивались від катера і ті холодні руки, якими я намагався натиснути на фотоапарат і те все зняти.

Що для вас подорожі?

Б.: Таких місць дуже багато і виокремити якесь одне дуже важко))
Мене завжди манила північ, тому хочеться дослідити Ісландію, Фарери.
Якщо говорити про гори, то хотілось би зійти на вершину Маттерхорна, а також побути серед восьмитисячників в Гімалаях, побувати в Патагонії і пройти декілька довгих маршрутів як от GR10 в Піренеях.