Чим ви займаєтесь у професійній діяльності?

Арсен: Наразі я студент четвертого курсу Львівського торгово-економічного університету.

«Я купався в джакузі під Полярним сяйвом».

Що для вас подорожі?

А.: Для мене подорожі – це те, чим я хотів би займатись вічно! Адже в подорожах можна знайомитись з новими людьми або навпаки бути наодинці, вивчати нові місця, потрапляти в непередбачувані ситуації, вивчати нюанси різних культур ну і звісно робити хороші фото)

Найскладніший маршрут?

А.: Важко виділити найскладніший маршрут, адже зазвичай я сам собі його створюю. Придумаю що мені потрібно поспішати і починається не трекінг а трейлраннінг, тільки з 20-ти кілограмовим рюкзаком на плечах. Якщо говорити більш конкретно то пам’ятаю за два дні пройшов Чорногірський хребет від Піп Івана Чорногірського до Квасів, це було важко і не зрозуміло для чого, але я це зробив.

Найяскравіша історія пов’язана з подорожами?

А.: Почалось все з того, що я пропустив пором до міста де був аеропорт і не встигав на літак, а закінчилось все тим що я купався в джакузі під Полярним сяйвом і успішно встиг дістатись до літака. Відбувалось все це в Норвегії)

Яку вершину або місцину хотілося б підкорити?

А.: Коли мені ставлять запитання такого типу, я завжди відповідаю: “Мені потрібно всюди, навіть якщо я не знаю, що мені туди потрібно!”